WSPÓŁPRACA

KONTRAKTOWA

Współpraca kontraktowa w obszarze HR jest coraz bardziej powszechną na polskim rynku metodą czasowego lub projektowego zatrudniania zewnętrznego menedżera zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki takiemu wsparciu Państwa firma zyskuje wiedzę i umiejętności, których w danej chwili potrzebuje do realizacji założonych celów, zadań i projektów w obszarze HR.

Proponowane rozwiązanie wykorzystywane jest zwłaszcza w trakcie wdrażania nowych systemów HR, ale także w trakcie realizacji strategicznych projektów, np. restrukturyzacji lub łączenia spółek, albo zadań związanych z prowadzeniem rekrutacji i selekcji personelu.

Rodzaj oferowanej przez Golden Spider Consulting usługi to stała współpraca kontraktowa w okresie od 2 miesięcy do kilku lat, jednak w niepełnym wymiarze godzin (np. 1-3 dni w tygodniu, 40 godzin w miesiącu). Jest to świetne rozwiązanie dla firm nieposiadających działów personalnych lub dla pracowników działów personalnych, którzy chcieliby skorzystać ze spojrzenia i sugestii osoby z zewnątrz.

Jako kontraktowy manager HR jesteśmy zaangażowani w funkcjonowanie firmy, tak aby jak najlepiej poznać pracowników i specyfikę działania organizacji, dzięki czemu wdrażane projekty są w pełni dopasowane do potrzeb i możliwości firmy, a pracownicy chętniej angażują się we wdrażane zmiany.

Korzyści ze współpracy kontraktowej:

 

  • dostęp do wiedzy eksperckiej i profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie ZZL

  • zminimalizowanie kosztów związanych z zatrudnianiem kolejnych pracowników

  • przyspieszenie procesów HR i/lub zmian w organizacji

  • wsparcie przy dużych projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi

  • oszczędność czasu pracowników zatrudnionych w firmie, a niezwiązanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

telefon: +48 606 669 293

email: biuro@goldenspider.pl

 

KEMER PARK

Ul. Starogardzka 42

83-010 Straszyn

 

NIP 584 247 43 33

REGON 367329738

 

Nr konta

92 1160 2202 0000 0003 2648 0196

Wymagany

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

Wymagany

Wymagany